filtruj wg
Widok listy inwestycji

w trakcie przygotowania
termin oddania 2018

Świętokrzyskie Tarasy / Gdańsk, Górna Orunia

Niewątpliwie największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Umiejscowienie budynków przy ul. Świętokrzyskiej daje dużą swobodę przemieszczania się po trójmieście i okolicach. Ulica Świętokrzyska bowiem rozpoczyna się przy rondzie ul. Małomiejskiej, ul. Platynowej i ul. Wawelskiej na Oruni Górnej. Biegnie kolejno przez Łostowice, Zakoniczyn, Kowale i dalej jako ulica Staropolska wsi Kowale krzyżuje się z Obwodnicą Trójmiasta na węźle Kowale. Inwestycja ta układa się kaskadowo w terenie. Tworzą ją dwa budynki o czterech kondygnacjach naziemnych z własna halą garażową każdy. Budynek pierwszy zlokalizowany jest wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej i w jego części parterowej znajdują się lokale usługowe. Drugi z budynków posadowiony jest nieco wyżej w terenie, a mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają przydomowe ogródki. Oba budynki wyposażone są w windy, a w strukturę mieszkań wchodzą lokale 2 i 3 pokojowe. Niewielka liczba lokali mieszkalnych sprawi, iż inwestycja stanie się bardzo kameralnym miejscem.

mieszkania od 2 do 3 pokoi
powierzchnie od 45 do 57 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2020

Apartamenty Grano Residence / Gdańsk, Śródmieście

Nowa inwestycja w sercu Gdańska. Grano Residence to nowa inwestycja mieszkalna powstająca w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów, zaledwie 250 m od Starego Miasta. Inwestycja powstała z myślą o osobach ceniących sobie bliskość do zabytkowej części Gdańska. inwestycję tworzy 141 luksusowych apartamentów o powierzchniach od 31 do 82 m2. Luksusowe apartamenty spełniają najwyższe standardy. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Grano Residence będzie zarówno doskonałym miejscem do zamieszkania, jak i atrakcyjną nieruchomością pod wynajem. W inwestycji dostępne na sprzedaż są apartamenty, jak i studia apart hotelowe. Dla gości hotelowych przewidziano jako atrakcję m.in. basen, strefa SPA&Wellness oraz restaurację.

mieszkania od 1 do 3 pokoi
powierzchnie od 33 do 84 m2

lista ofert

w trakcie przygotowania
termin oddania 2019

Osiedle mieszkań Nowe Kowale / Gdańsk, Kowale

najnowsza inwestycja będzie zlokalizowana w jednej z miejscowości powiatu gdańskiego – Kowalach. Obszar ten od lat jest traktowany jako równoprawna dzielnica urokliwej części Południowego Gdańska. Obecnie okolica ta rozwija się kompleksowo, co sprawia, że jest idealnym miejscem na zakup nowego mieszkania! Osiedle będzie doskonale wkomponowana w okoliczny krajobraz. Nowoczesna i stylowa architektura, cichobieżne windy oraz oryginalne wykończenie części wspólnych sprawią, że Nowe Kowale będą najlepszym wyborem w procesie poszukiwania nowego mieszkania.

mieszkania od 1 do 3 pokoi
powierzchnie od 26 do 101 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2018

Angielska Grobla / Gdańsk, Gdańsk-Śródmieście

Nowe apartamenty Gdańsk- Śródmieście Osiedle zlokalizowane przy nabrzeżu Nowej Motławy. Wkomponowane w najbardziej cenioną przez inwestorów część Gdańska – okolice Wyspy Spichrzów. W okolicy znajdują się liczne restauracje, sklepy, szkoły i ośrodki zdrowia. Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po aglomeracji trójmiejskiej.

mieszkania od 3 do 5 pokoi
powierzchnie od 58 do 115 m2

lista ofert

Bastion Wałowa / Gdańsk, Śródmieście

Apartamenty Gdańsk Główny Inwestycja Bastion Wałowa to projekt skierowany dla ludzi którzy cenią komfort życia w samym centrum miasta Gdańsk. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą wykorzystania potencjału jakie daje najbliższe otoczenie. W apartamentach zaplanowano panoramiczne okna które pozwolą cieszyć się widokiem całego miasta. Dla każdego mieszkania zaprojektowano balkony i tarasy o dużej powierzchni.

mieszkania od 2 do 4 pokoi
powierzchnie od 44 do 99 m2

lista ofert

w trakcie przygotowania
termin oddania 2018

Redłowskie Wzgórze / Gdynia, Redłowo

Poznaj nowy projekt zlokalizowany w sąsiedztwie lasu. Piękne apartamenty z widokiem na drzewa realizowane nowoczesnym budynku najwyższej klasy, łączącym w sobie tradycyjne, naturalne materiały budowlane z nowoczesnymi technologiami. Oferta dla wymagających klientów poszukujących najwyższego komfortu zamieszkiwania w pięknym i zacisznym miejscu z łatwym dojazdem do centrum miasta.

mieszkania od 2 do 4 pokoi
powierzchnie od 53 do 123 m2

lista ofert

zakończone
termin oddania 2017

Apartamenty Starówka Gdańsk / Gdańsk, Gdańsk-Śródmieście

Komfortowe apartamenty w samym centrum Gdańskiej Starówki. Unikatowe mieszkania w kamienicy z cichobieżną windą. Idealne pod inwestycję, jak i dla ludzi ceniących sobie historię miasta Gdańsk. Jedna z najbardziej klimatycznych starówek w całej Polsce.

mieszkania od 1 do 2 pokoi
powierzchnie od 29 do 73 m2

lista ofert

inwestycja zrealizowana
termin oddania 2017

Nowa Lęborska / Gdańsk, Przymorze

Nowe mieszkania Gdańsk- Przymorze Doskonale zlokalizowane osiedle powstające w centrum tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Przymorze, które charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura.Wszystkie budynki wyposażone będą w cichobieżne windy oraz wielostanowiskowe garaże podziemne.

mieszkania od 3 do 4 pokoi
powierzchnie od 67 do 92 m2

lista ofert

w trakcie przygotowania
termin oddania 2018

Osiedle Tęczowe / Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański

Nowe domy szeregowe oraz wolnostojące w Pruszczu Gdańskim. Kolejny etap inwestycji domków jednorodzinnych. Do każdego domku przynależy garaż oraz wydzielona działka. Całe osiedle jest ogrodzone i zamknięte z zastosowaniem kontroli dostępu.

mieszkania od 4 do 4 pokoi
powierzchnie od 81 do 92 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2018

Apartamenty Jesionowa / Gdańsk, Wrzeszcz

Nowe apartamenty Gdańsk-Wrzeszcz Nowoczesny budynek mieszkalny położony w samy centrum Gdańska Wrzeszcza. Doskonała lokalizacja inwestycji sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w centrum miasta i korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw. W bliskim sąsiedztwie Apartamentów Jesionowa znajdują się m.in. obiekty handlowe i kino, przystanki komunikacji miejskiej.

mieszkania od 1 do 3 pokoi
powierzchnie od 33 do 73 m2

lista ofert

Front Park / Gdańsk, Dolne Miasto

Nowoczesne Apartamenty nad Motławą nwestycja Front Park to nowoczesne apartamenty , położone w samym sercu Śródmieścia. Budynki zostały zaprojektowane tak aby mieszkańcy czuli swobodę oraz komfort użytkowania osiedla. Lokalizacja umożliwia bezpośredni widok na Motławę która daję wymarzone miejsce, dla osób ceniących spokój.

mieszkania od 2 do 4 pokoi
powierzchnie od 41 do 93 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2018

Osiedle Supernova / Pruszcz Gdański,

SUPERNOVA – NOWE OSIEDLE W SUPER LOKALIZACJI! SUPERNOVA to inwestycja mieszkaniowa realizowana w północno-zachodniej części Pruszcza Gdańskiego. Lokalizacja ta gwarantuje mieszkańcom łatwy dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (szkoła, przedszkole, obiekty rekreacyjno-sportowe).

mieszkania od 2 do 5 pokoi
powierzchnie od 40 do 91 m2

lista ofert

zakończone
termin oddania 2017

Cichy Zakątek / Pruszcz Gdański,

Osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej w Pruszczu Gdańskim. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu centrum. Doskonała infrastruktura m.in. sklepy, szkoła, kawiarnie, urząd miasta.

mieszkania od 3 do 5 pokoi
powierzchnie od 55 do 122 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2020

Osiedle Beauforta / Gdynia, Gdynia Pogórze

Nowoczesne osiedle, przyjazne dla środowiska znajdujące się na południu Gdyni. Na terenie inwestycji zaplanowano kilkanaście fantastycznych atrakcji umożliwiających zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu wszystkim grupom wiekowym. Od pełnego energii ruchu na świeżym powietrzu po relaks i wyciszenie. Unikalna przestrzeń wspólna będzie zachęcała dzieci do wyjścia na podwórko, a ich rodziców do aktywnego spędzania czasu z pociechami i sąsiadami niezależnie od pogody. Niewątpliwym atutem osiedla będzie Port Beauforta stanowiący zadaszoną wiatę z atrakcjami takimi jak gry zręcznościowe czy stanowiska do gier planszowych. W zielonej części Osiedla Beauforta zlokalizowane będą zewnętrzne udogodnienia dla sportowców - boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna oraz strefę crossfitu.

mieszkania od 2 do 4 pokoi
powierzchnie od 40 do 82 m2

lista ofert

zakończone
termin oddania 2017

Astra Park / Gdańsk, jasień

Nowe mieszkania Gdańsk Jasień. ASTRA PARK to zespół czteropiętrowych budynków wyposażonych w windy, komórki lokatorskie oraz podziemne hale garażowe. Usytuowanie budynków pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań oraz wykorzystanie unikalnych walorów krajobrazowych. miejsce stworzone z myślą o ludziach wyjątkowych, poszukujących piękna, relaksu i wygody, ceniących sobie oryginalną architekturę i unikalne tereny rekreacyjne. Zarówno architektura jak i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki, będzie nawiązywała swoim designem do idei obserwacji gwiazd i kosmosu. Wyjątkowość miejsca podkreślać będzie malownicze oczko wodne otoczone ławeczkami, teleskopami, alejkami spacerowymi oraz kosmicznym placem zabaw.

mieszkania od 3 do 4 pokoi
powierzchnie od 71 do 71 m2

lista ofert

w trakcie przygotowania
termin oddania 2018

Browar Gdański / Gdańsk, Wrzeszcz

Nowe mieszkania Gdańsk- Wrzeszcz Browar Gdański, to prestiżowa inwestycja realizowana na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. Eleganckie i wyjątkowe miejsce, które na zawsze zmieni oblicze całej dzielnicy i nada jej zupełnie nowy, niepowtarzalny klimat. Na osiedlu pośród brukowanych uliczek znajdzie się klimatyczne oświetlenie, oryginalne elementy małej architektury i idealnie wkomponowana w przestrzeń zieleń. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również dwa reprezentacyjne dziedzińce połączone pasażem, które staną się miejscem spotkań i odpoczynku mieszkańców.

mieszkania od 3 do 5 pokoi
powierzchnie od 54 do 120 m2

lista ofert

Młoda Morena bud. 2 / Gdańsk, Morena

Nowe mieszkania Gdańsk-Morena Ta wspaniale umiejscowiona inwestycja i jej przyjazna architektura to bez wątpienia jedna z perełek trójmiejskich przedsięwzięć deweloperskich.Na Osiedlu wybudowane zostaną 3 budynki, w których w kondygnacji podziemnej znajdą się miejsca postojowe i komórki lokatorskie.W pierwszym etapie prac - budynku nr 1 powstanie 118 mieszkań o zróżnicowanej strukturze: 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 35,2 m2 do 88,2 m2.

mieszkania od 2 do 4 pokoi
powierzchnie od 34 do 88 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2018

Młoda Morena bud. 3 / Gdańsk, Morena

Nowe mieszkania Gdańsk-Morena Ta wspaniale umiejscowiona inwestycja i jej przyjazna architektura to bez wątpienia jedna z perełek trójmiejskich przedsięwzięć deweloperskich.Na Osiedlu wybudowane zostaną 3 budynki, w których w kondygnacji podziemnej znajdą się miejsca postojowe i komórki lokatorskie.W pierwszym etapie prac - budynku nr 1 powstanie 118 mieszkań o zróżnicowanej strukturze: 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 35,2 m2 do 88,2 m2.

mieszkania od 3 do 4 pokoi
powierzchnie od 53 do 81 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2018

Osiedle Kosakowo / Kosakowo,

Domy nad morzem w Kosakowie Nowoczesne domy położone pomiędzy Zatoką Pucką i Gdańską, daje duże możliwości swobodnego dotarcia do morza oraz korzystania z Trójmiejskiej natury. Dzięki lokalizacji możemy swobodny sposób korzystać z bliskości lasów, nowych tras rowerowych, boisk oraz uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wodne. W centrum miasta, gdzie znajdziemy szkoły,przedczkola,żlobki, restauracje,apteki,sklepy oraz idealne połączenie komunikacyjne z miastem Gdynia.

mieszkania od 3 do 5 pokoi
powierzchnie od 85 do 141 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2017

Osiedle Nowa Wieżycka / Gdańsk, Zakoniczyn

Nowe mieszkania Gdańsk- Zakoniczyn Inwestycja powstaje w od lat zabudowywanym nowymi osiedlami obszarze Gdańska. W związku z tym, szybko rozwija się tu infrastruktura konieczna do wygodnego codziennego życia. Jednocześnie wokół nie brakuje naturalnych terenów stworzonych do aktywności na świeżym powietrzu. Osiedle Nowa Wieżycka składało się będzie z pięciu budynków. Każdy z nich wyposażony będzie w windę. Pierwszy budynek nie ma podziemnej hali garażowej, ale kolejne, które powstawać mają w kolejnych latach, w takie udogodnienie będą wyposażone. Do wszystkich mieszkań przylegają balkony, a do mieszkań parterowych także ogródki do wyłącznego wykorzystania przez przyszłych mieszkańców. Budowa pierwszego osiedla jest zakończona, kolejny realizowany ma być w 2018 roku.

mieszkania od 3 do 3 pokoi
powierzchnie od 64 do 73 m2

lista ofert

zakończone
termin oddania 2017

Armii Krajowej Sopot / Gdańsk, Sopot

Nowe apartamenty Sopot Wyjątkowe mieszkania wykończone "pod klucz" z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem RTV i AGD (gotowe do zamieszkania lub wynajęcia) w jednym z najbardziej popularnych kurortów w Polsce. Osiedle położone w sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego, w odległości 5 minut od ulicy Bohaterów Monte Cassino, niedaleko Łysej Góry i Opery Leśnej.

mieszkania od 2 do 2 pokoi
powierzchnie od 45 do 47 m2

lista ofert

w trakcie przygotowania
termin oddania 2017

Świętokrzyska Park / Gdańsk, Łostowice

Nowe mieszkania Gdańsk- Łostowice Świętokrzyska Park to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej. Ustawne mieszkanie z balkonem lub ogródkiem, miejsca parkingowe w garażu podziemnym, zadbana zieleń i bezpieczny plac zabaw, sprawią, że docenisz komfort nowego osiedla. W ofercie są mieszkania na start, o powierzchni zaczynającej się od 28 m², oraz większe, kilkupokojowe lokale o metrażu do 74 m².

mieszkania od 1 do 3 pokoi
powierzchnie od 27 do 54 m2

lista ofert

Kwartet Polanki / Gdańsk, Oliwa

Nowoczesne Apartamenty Gdańsk Oliwa Kwartet Polanki to zespół czterech kameralnych budynków mieszkalnych w pobliżu historycznych obiektów starej Oliwy.Są to rewaloryzowane budynki łączące elementy historycznej architektury typowej dla starej Oliwy z elementami współczesnego skandynawskiego designu.Drugą cześć inwestycji stanowią dwa nowe budynki wielorodzinne, nawiązujące elementami do oliwskiej architektury, ale proste i współczesne w formie.

mieszkania od 2 do 5 pokoi
powierzchnie od 40 do 112 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2018

Osiedle Zielone bud. 2 / Gdańsk, jasień

Nowe mieszkania Gdańsk- Jasień Osiedle Zielone etap III tworzy przestrzeń bogatą w zieleń. Usytuowanie lokali usługowych, bliskość przedszkoli, szkół i żłobków sprzyja codziennemu życiu. Z kolei nowoczesna architektura budynków i dobry standard wykonania inwestycji pozwala Mieszkańcom cieszyć się komfortem ich nieruchomości.

mieszkania od 2 do 3 pokoi
powierzchnie od 39 do 64 m2

lista ofert

w trakcie budowy
termin oddania 2018

Osiedle Zielone bud. 3 / Gdańsk, jasień

Nowe mieszkania Gdańsk- Jasień Osiedle Zielone etap III tworzy przestrzeń bogatą w zieleń. Usytuowanie lokali usługowych, bliskość przedszkoli, szkół i żłobków sprzyja codziennemu życiu. Z kolei nowoczesna architektura budynków i dobry standard wykonania inwestycji pozwala Mieszkańcom cieszyć się komfortem ich nieruchomości.

mieszkania od 2 do 3 pokoi
powierzchnie od 39 do 64 m2

lista ofert

Osiedle Park Rewerendy / Gdynia, Chwaszczyno

Domy Jednorodzinne Gdynia / Chwaszczyno Domy Jednorodzinne w Gdyni Chwaszczyno to dobra alternatywa dla wszystkich tych którzy kochają naturę, a jednocześnie chcą być blisko miasta. Osiedle Park Rewerendy jest takim miejscem. Nowoczesny kompleks domów położony w dogodnej lokalizacji, dbając jednocześnie o architekturę oraz jakość wykonania. Jest to miejsce które daje duże możliwości aktywnego wypoczynku, a zarazem ciesząc się urokami miejskiego stylu życia.

mieszkania od 5 do 5 pokoi
powierzchnie od 170 do 170 m2

lista ofert

Nadmorskie Tarasy / Gdynia, Oksywie

Nowoczesne mieszkania w Gdyni Nadmorskie Tarasy to nowoczesne osiedle zaprojektowane dla ludzi, którzy szukają idealnej lokalizacji wynikających z bliskości centrum Gdyni i nadmorskiego otoczenia. Budynek został zaaranżowany w nowoczesny sposób który posiada 81 mieszkań. Dostępność metraży zaczyna się od 32 do 63 mkw. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, co daje możliwość ich indywidualnej aranżacji.

mieszkania od 2 do 4 pokoi
powierzchnie od 32 do 59 m2

lista ofert

Foresta / Gdańsk, Migowo

Nowe mieszkania - Gdańsk Migowo

lista ofert
SCHOWAJ OKNO