TRÓJMIASTO / Informacje o firmie

Mertis Investmets - profesjonaliści rynku deweloperskiego

Mertis Investments jest wyspecjalizowaną spółką brokerską, profesjonalnie zajmującą się pierwotnym rynkiem mieszkaniowym w inwestycjach deweloperskich w Trójmieście.
Nasz zespół stanowią doświadczeni handlowcy - pasjonaci, którzy od lat pracują z klientami w branżach deweloperskiej i budowlanej.

Naszymi klientami są:

  • osoby poszukujące nowych mieszkań i domów w inwestycjach deweloperskich na terenie Trójmiasta i okolic
  • inwestorzy, firmy budowlane i deweloperzy poszukujący na terenie Trójmiasta profesjonalnego działu handlowego

Klientom poszukującym mieszkań i domów w Trójmieście oferujemy tylko nowe nieruchomości od deweloperów i firm budowlanych. Dzięki specjalizacji na trójmiejskim rynku deweloperskim, jesteśmy w stanie rzetelnie i profesjonalnie obsługiwać klientów poszukujących nowych mieszkań. W przeciwieństwie do tradycyjnych biur nieruchomości czy pośredników, jesteśmy profesjonalistami w branży deweloperskiej. Od wielu lat zajmujemy się tylko nowymi mieszkaniami i są one naszym podstawowym produktem w ofercie.

Mertis Investments jest brokerem, zoptymalizowanym i zaprojektowanym do pracy na rynku deweloperskim, dzięki temu posiadamy najszerszą ofertę nowych mieszkań w Trójmieście oraz najszerszą wiedzę i doświadczenie. Lata szkoleń, praktyki na budowie oraz niezliczone referencje dają naszym klientom pewność, że pracują z najlepszymi profesjonalistami z branży deweloperskiej.

Naszym klientom pomagamy w znalezieniu odpowiednich mieszkań spełniających ich wymagania.
Wspólnie odwiedzamy inwestycje i place budowy oraz obiektywnie rozmawiamy o zaletach i wadach danych osiedli i ich lokalizacji

Posiadamy najszerszą ofertę nowych mieszkań w Trójmieście, doświadczenie oraz szeroką wiedzę nt. zrealizowanych, obecnie powstających i planowanych trójmiejskich inwestycji deweloperskich. Swoim klientom podpowiadamy najlepsze rozwiązania odnośnie zakupu mieszkania deweloperskiego. W nowo budowanych inwestycjach projektujemy i aranżujemy indywidualne mieszkania pod potrzeby wymagających klientów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Mertis Investments pełni rolę supermarketu inwestycji gdzie znajdziesz i porównasz w jednym miejscu najlepiej dopasowane do twoich potrzeb oferty nowych mieszkań i domów. Zakup mieszkania to ważna decyzja związana ze sporym wydatkiem, dlatego warto ją konsultować z osobami godnymi zaufania i znającymi się  na rzeczy.

Czy to się opłaca?

Nasze usługi są skierowane do osób, które oczekują profesjonalnej obsługi i doradztwa przy zakupie nowego mieszkania oraz cenią swój czas i pieniądze.
Ceny oferowanych przez nas mieszkań są takie sam jakie proponują deweloperzy, zaś dzięki współpracy z nami i zdobytej przez to wiedzy na temat rynku, łatwiej jest negocjować warunki i cenę nabywanych lokali.

Mertis Investments jest również wyłącznym przedstawicielem handlowym wybranych deweloperów i inwestycji deweloperskich na terenie Trójmiasta co oznacza, że prowadzimy sprzedaż bezpośrednią inwestycji mieszkaniowych, które znajdziesz tylko u nas.

Marcin Monarcha

Marcin Monarcha

Absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego na wydziale Elektronika i Telekomunikacja. Ukończył Menedżerskie Studia Deweloperskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Trener biznesu i najbardziej doświadczony handlowiec w zespole. W branży inwestycji deweloperskich od 2010 roku. Odpowiedzialny za współpracę z inwestorami, szkolenia zespołów sprzedaży, drugą linię sprzedaży oraz wsparcie merytoryczne i techniczne.

marcin@mertis.pl

tel.: 585 008 200

Patrycja Mazurek

Patrycja Mazurek

patrycja.mazurek@mertis.pl

tel.: 585008002

Milena Samujło

Milena Samujło

Dyrektor prężnie działającego zespołu doradców klienta. Swoje doświadczenie opiera na wieloletniej pracy w dużych projektach deweloperskich, w których wykazywała się wiedzą, zaangażowaniem i rzeczowym podejściem do kontrahentów, a nade wszystko – zrozumieniem potrzeb i troską o Klienta.

Prywatnie pasjonatka jazdy konnej – sportu wymagającego dyscypliny i ogromnego wyczucia – ze swojego hobby czerpie jeszcze więcej energii do działania.

Współpracując z Mileną możesz liczyć na:

  • poczucie dobrze zainwestowanego czasu

  •  konkretne wskazówki na wspólnej drodze do celu

  •  zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa

milena.samujlo@mertis.pl

tel.: 511-457-633

Marlena Ziółkowska

Marlena Ziółkowska

marlena.ziolkowska@mertis.pl

tel.: 585008002

Katarzyna Korkosz

Katarzyna Korkosz

katarzyna.korkosz@mertis.pl

tel.: 511-457-588

Napisz do nas

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.